PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Avia Swidnik | 0 | 0 | |
1 | Chelmianka Chelm | 0 | 0 | |
1 | Czarni Polaniec | 0 | 0 | |
1 | Korona Kielce II | 0 | 0 | |
1 | KS Wiazownica | 0 | 0 | |
1 | KSZO Ostrowiec | 0 | 0 | |
1 | Lewart Lubartow | 0 | 0 | |
1 | Podhale Nowy Targ | 0 | 0 | |
1 | Podlasie Biala Podlaska | 0 | 0 | |
1 | Pogon Sokol Lubaczow | 0 | 0 | |
1 | Garbarnia Krakow | 0 | 0 | |
1 | Sandecja Nowy Sacz | 0 | 0 | |
1 | Siarka Tarnobrzeg | 0 | 0 | |
1 | Star Starachowice | 0 | 0 | |
1 | Swidniczanka Swidnik | 0 | 0 | |
1 | Wisla II Krakow | 0 | 0 | |
1 | Wislanie Jaskowice | 0 | 0 | |
1 | Wisloka Debica | 0 | 0 |
Promotion | |
Promotion Playoffs | |
Relegation |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Avia Swidnik | 0 | 0 | |
1 | Chelmianka Chelm | 0 | 0 | |
1 | Czarni Polaniec | 0 | 0 | |
1 | Korona Kielce II | 0 | 0 | |
1 | KS Wiazownica | 0 | 0 | |
1 | KSZO Ostrowiec | 0 | 0 | |
1 | Lewart Lubartow | 0 | 0 | |
1 | Podhale Nowy Targ | 0 | 0 | |
1 | Podlasie Biala Podlaska | 0 | 0 | |
1 | Pogon Sokol Lubaczow | 0 | 0 | |
1 | Garbarnia Krakow | 0 | 0 | |
1 | Sandecja Nowy Sacz | 0 | 0 | |
1 | Siarka Tarnobrzeg | 0 | 0 | |
1 | Star Starachowice | 0 | 0 | |
1 | Swidniczanka Swidnik | 0 | 0 | |
1 | Wisla II Krakow | 0 | 0 | |
1 | Wislanie Jaskowice | 0 | 0 | |
1 | Wisloka Debica | 0 | 0 |
Promotion | |
Promotion Playoffs | |
Relegation |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Avia Swidnik | 0 | 0 | |
1 | Chelmianka Chelm | 0 | 0 | |
1 | Czarni Polaniec | 0 | 0 | |
1 | Korona Kielce II | 0 | 0 | |
1 | KS Wiazownica | 0 | 0 | |
1 | KSZO Ostrowiec | 0 | 0 | |
1 | Lewart Lubartow | 0 | 0 | |
1 | Podhale Nowy Targ | 0 | 0 | |
1 | Podlasie Biala Podlaska | 0 | 0 | |
1 | Pogon Sokol Lubaczow | 0 | 0 | |
1 | Garbarnia Krakow | 0 | 0 | |
1 | Sandecja Nowy Sacz | 0 | 0 | |
1 | Siarka Tarnobrzeg | 0 | 0 | |
1 | Star Starachowice | 0 | 0 | |
1 | Swidniczanka Swidnik | 0 | 0 | |
1 | Wisla II Krakow | 0 | 0 | |
1 | Wislanie Jaskowice | 0 | 0 | |
1 | Wisloka Debica | 0 | 0 |
Promotion | |
Promotion Playoffs | |
Relegation |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Stal Brzeg | 0 | 0 | |
1 | Pniowek Pawlowice Slaskie | 0 | 0 | |
1 | Gornik Zabrze II | 0 | 0 | |
1 | Karkonosze Jelenia Gora | 0 | 0 | |
1 | Gornik Polkowice | 0 | 0 | |
1 | Falubaz Zielona Gora | 0 | 0 | |
1 | KS Stilon Gorzow | 0 | 0 | |
1 | LGKS 38 Podlesianka | 0 | 0 | |
1 | LKS Goczalkowice Zdroj | 0 | 0 | |
1 | Miedz Legnica II | 0 | 0 | |
1 | Carina Gubin | 0 | 0 | |
1 | MKS Kluczbork | 0 | 0 | |
1 | Odra Bytom Odrzanski | 0 | 0 | |
1 | Polonia Slubice | 0 | 0 | |
1 | Slask Wroclaw II | 0 | 0 | |
1 | Sleza Wroclaw | 0 | 0 | |
1 | Unia Turza Slaska | 0 | 0 | |
1 | Warta Gorzow | 0 | 0 |
Promotion | |
Promotion Playoffs | |
Relegation |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Stal Brzeg | 0 | 0 | |
1 | Pniowek Pawlowice Slaskie | 0 | 0 | |
1 | Gornik Zabrze II | 0 | 0 | |
1 | Karkonosze Jelenia Gora | 0 | 0 | |
1 | Gornik Polkowice | 0 | 0 | |
1 | Falubaz Zielona Gora | 0 | 0 | |
1 | KS Stilon Gorzow | 0 | 0 | |
1 | LGKS 38 Podlesianka | 0 | 0 | |
1 | LKS Goczalkowice Zdroj | 0 | 0 | |
1 | Miedz Legnica II | 0 | 0 | |
1 | Carina Gubin | 0 | 0 | |
1 | MKS Kluczbork | 0 | 0 | |
1 | Odra Bytom Odrzanski | 0 | 0 | |
1 | Polonia Slubice | 0 | 0 | |
1 | Slask Wroclaw II | 0 | 0 | |
1 | Sleza Wroclaw | 0 | 0 | |
1 | Unia Turza Slaska | 0 | 0 | |
1 | Warta Gorzow | 0 | 0 |
Promotion | |
Promotion Playoffs | |
Relegation |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Stal Brzeg | 0 | 0 | |
1 | Pniowek Pawlowice Slaskie | 0 | 0 | |
1 | Gornik Zabrze II | 0 | 0 | |
1 | Karkonosze Jelenia Gora | 0 | 0 | |
1 | Gornik Polkowice | 0 | 0 | |
1 | Falubaz Zielona Gora | 0 | 0 | |
1 | KS Stilon Gorzow | 0 | 0 | |
1 | LGKS 38 Podlesianka | 0 | 0 | |
1 | LKS Goczalkowice Zdroj | 0 | 0 | |
1 | Miedz Legnica II | 0 | 0 | |
1 | Carina Gubin | 0 | 0 | |
1 | MKS Kluczbork | 0 | 0 | |
1 | Odra Bytom Odrzanski | 0 | 0 | |
1 | Polonia Slubice | 0 | 0 | |
1 | Slask Wroclaw II | 0 | 0 | |
1 | Sleza Wroclaw | 0 | 0 | |
1 | Unia Turza Slaska | 0 | 0 | |
1 | Warta Gorzow | 0 | 0 |
Promotion | |
Promotion Playoffs | |
Relegation |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Blekitni Stargard | 0 | 0 | |
1 | Cartusia Kartuzy | 0 | 0 | |
1 | Elana Torun | 0 | 0 | |
1 | Gedania Gdansk | 0 | 0 | |
1 | Gryf Slupsk | 0 | 0 | |
1 | KSS Kotwica Kornik | 0 | 0 | |
1 | Lech Poznan II | 0 | 0 | |
1 | LKS Wybrzeze Rewalskie Rewal | 0 | 0 | |
1 | Flota Swinoujscie | 0 | 0 | |
1 | Notec Czarnkow | 0 | 0 | |
1 | Pogon Nowe Skalmierzyce | 0 | 0 | |
1 | Pogon Szczecin II | 0 | 0 | |
1 | Polonia Sroda Wlkp | 0 | 0 | |
1 | Unia Swarzedz | 0 | 0 | |
1 | Sokol Kleczew | 0 | 0 | |
1 | Vineta Wolin | 0 | 0 | |
1 | WDA Swiecie | 0 | 0 | |
1 | Zawisza Bydgoszcz | 0 | 0 |
Promotion | |
Promotion Playoffs | |
Relegation |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Blekitni Stargard | 0 | 0 | |
1 | Cartusia Kartuzy | 0 | 0 | |
1 | Elana Torun | 0 | 0 | |
1 | Gedania Gdansk | 0 | 0 | |
1 | Gryf Slupsk | 0 | 0 | |
1 | KSS Kotwica Kornik | 0 | 0 | |
1 | Lech Poznan II | 0 | 0 | |
1 | LKS Wybrzeze Rewalskie Rewal | 0 | 0 | |
1 | Flota Swinoujscie | 0 | 0 | |
1 | Notec Czarnkow | 0 | 0 | |
1 | Pogon Nowe Skalmierzyce | 0 | 0 | |
1 | Pogon Szczecin II | 0 | 0 | |
1 | Polonia Sroda Wlkp | 0 | 0 | |
1 | Unia Swarzedz | 0 | 0 | |
1 | Sokol Kleczew | 0 | 0 | |
1 | Vineta Wolin | 0 | 0 | |
1 | WDA Swiecie | 0 | 0 | |
1 | Zawisza Bydgoszcz | 0 | 0 |
Promotion | |
Promotion Playoffs | |
Relegation |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Blekitni Stargard | 0 | 0 | |
1 | Cartusia Kartuzy | 0 | 0 | |
1 | Elana Torun | 0 | 0 | |
1 | Gedania Gdansk | 0 | 0 | |
1 | Gryf Slupsk | 0 | 0 | |
1 | KSS Kotwica Kornik | 0 | 0 | |
1 | Lech Poznan II | 0 | 0 | |
1 | LKS Wybrzeze Rewalskie Rewal | 0 | 0 | |
1 | Flota Swinoujscie | 0 | 0 | |
1 | Notec Czarnkow | 0 | 0 | |
1 | Pogon Nowe Skalmierzyce | 0 | 0 | |
1 | Pogon Szczecin II | 0 | 0 | |
1 | Polonia Sroda Wlkp | 0 | 0 | |
1 | Unia Swarzedz | 0 | 0 | |
1 | Sokol Kleczew | 0 | 0 | |
1 | Vineta Wolin | 0 | 0 | |
1 | WDA Swiecie | 0 | 0 | |
1 | Zawisza Bydgoszcz | 0 | 0 |
Promotion | |
Promotion Playoffs | |
Relegation |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Bron Radom | 0 | 0 | |
1 | GKS Belchatow | 0 | 0 | |
1 | GKS Wikielec | 0 | 0 | |
1 | Jagiellonia Bialystok II | 0 | 0 | |
1 | Lechia Tomaszow Mazowiecki | 0 | 0 | |
1 | Legia Warsaw II | 0 | 0 | |
1 | LKS Lomza | 0 | 0 | |
1 | Mlawianka Mlawa | 0 | 0 | |
1 | MKS Polonia Lidzbark Warminski | 0 | 0 | |
1 | Pelikan Lowicz | 0 | 0 | |
1 | Sokol Aleksandrow | 0 | 0 | |
1 | Stomil Olsztyn | 0 | 0 | |
1 | MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki | 0 | 0 | |
1 | Unia Skierniewice | 0 | 0 | |
1 | Victoria Sulejowek | 0 | 0 | |
1 | Warta Sieradz | 0 | 0 | |
1 | Wigry Suwalki | 0 | 0 | |
1 | Wisla Plock II | 0 | 0 |
Promotion | |
Promotion Playoffs | |
Relegation |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Bron Radom | 0 | 0 | |
1 | GKS Belchatow | 0 | 0 | |
1 | GKS Wikielec | 0 | 0 | |
1 | Jagiellonia Bialystok II | 0 | 0 | |
1 | Lechia Tomaszow Mazowiecki | 0 | 0 | |
1 | Legia Warsaw II | 0 | 0 | |
1 | LKS Lomza | 0 | 0 | |
1 | Mlawianka Mlawa | 0 | 0 | |
1 | MKS Polonia Lidzbark Warminski | 0 | 0 | |
1 | Pelikan Lowicz | 0 | 0 | |
1 | Sokol Aleksandrow | 0 | 0 | |
1 | Stomil Olsztyn | 0 | 0 | |
1 | MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki | 0 | 0 | |
1 | Unia Skierniewice | 0 | 0 | |
1 | Victoria Sulejowek | 0 | 0 | |
1 | Warta Sieradz | 0 | 0 | |
1 | Wigry Suwalki | 0 | 0 | |
1 | Wisla Plock II | 0 | 0 |
Promotion | |
Promotion Playoffs | |
Relegation |
PO | Team | W | L | |
---|---|---|---|---|
1 | Bron Radom | 0 | 0 | |
1 | GKS Belchatow | 0 | 0 | |
1 | GKS Wikielec | 0 | 0 | |
1 | Jagiellonia Bialystok II | 0 | 0 | |
1 | Lechia Tomaszow Mazowiecki | 0 | 0 | |
1 | Legia Warsaw II | 0 | 0 | |
1 | LKS Lomza | 0 | 0 | |
1 | Mlawianka Mlawa | 0 | 0 | |
1 | MKS Polonia Lidzbark Warminski | 0 | 0 | |
1 | Pelikan Lowicz | 0 | 0 | |
1 | Sokol Aleksandrow | 0 | 0 | |
1 | Stomil Olsztyn | 0 | 0 | |
1 | MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki | 0 | 0 | |
1 | Unia Skierniewice | 0 | 0 | |
1 | Victoria Sulejowek | 0 | 0 | |
1 | Warta Sieradz | 0 | 0 | |
1 | Wigry Suwalki | 0 | 0 | |
1 | Wisla Plock II | 0 | 0 |
Promotion | |
Promotion Playoffs | |
Relegation |