Stadium: Petrovsky Stadium Small Arena Round: 5
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dinamo Moscow II | 14 | 3 | 4 | 45 : 20 | 45 | |
2 | Baltika-BFU Kaliningrad | 12 | 7 | 3 | 41 : 29 | 43 | |
3 | Spartak Moscow II | 12 | 4 | 5 | 46 : 26 | 40 | |
4 | FC Irkutsk 2020 | 11 | 5 | 5 | 29 : 27 | 38 | |
5 | Chertanovo | 11 | 4 | 6 | 39 : 28 | 37 | |
6 | Saturn Ramenskoye | 10 | 5 | 6 | 40 : 30 | 35 | |
7 | Torpedo Vladimir | 10 | 4 | 7 | 34 : 23 | 34 | |
8 | Zenit St Petersburg II | 8 | 7 | 6 | 30 : 25 | 31 | |
9 | Dinamo Vologda | 8 | 6 | 7 | 27 : 24 | 30 | |
10 | Rodina-M | 7 | 6 | 8 | 38 : 33 | 27 | |
11 | FK Znamya Truda | 7 | 4 | 10 | 22 : 35 | 25 | |
12 | Dinamo St Petersburg | 7 | 3 | 11 | 35 : 37 | 24 | |
13 | Luch Energiya | 5 | 6 | 10 | 15 : 24 | 21 | |
14 | FK Tver | 4 | 7 | 10 | 24 : 34 | 19 | |
15 | FC Yenisey Krasnoyarsk II | 2 | 4 | 15 | 17 : 49 | 10 | |
16 | Zvezda St Petersburg | 1 | 5 | 16 | 20 : 58 | 8 |
Promotion | |
Relegation |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baltika-BFU Kaliningrad | 9 | 1 | 1 | 23 : 11 | 28 | ||
2 | Spartak Moscow II | 8 | 2 | 1 | 23 : 7 | 26 | ||
3 | Dinamo Moscow II | 8 | 1 | 1 | 28 : 11 | 25 | ||
4 | Zenit St Petersburg II | 6 | 3 | 2 | 19 : 13 | 21 | ||
5 | Dinamo Vologda | 6 | 3 | 1 | 17 : 7 | 21 | ||
6 | Saturn Ramenskoye | 6 | 2 | 2 | 21 : 11 | 20 | ||
7 | FC Irkutsk 2020 | 6 | 2 | 1 | 17 : 12 | 20 | ||
8 | Chertanovo | 6 | 1 | 3 | 21 : 13 | 19 | ||
9 | Rodina-M | 4 | 4 | 3 | 20 : 15 | 16 | ||
10 | FK Znamya Truda | 4 | 2 | 5 | 10 : 17 | 14 | ||
11 | Dinamo St Petersburg | 4 | 2 | 4 | 14 : 13 | 14 | ||
12 | Torpedo Vladimir | 4 | 1 | 5 | 14 : 14 | 13 | ||
13 | Luch Energiya | 3 | 4 | 4 | 8 : 10 | 13 | ||
14 | FC Yenisey Krasnoyarsk II | 1 | 4 | 7 | 11 : 23 | 7 | ||
15 | FK Tver | 1 | 4 | 5 | 12 : 16 | 7 | ||
16 | Zvezda St Petersburg | 1 | 4 | 7 | 17 : 34 | 7 |
Promotion | |
Relegation |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Torpedo Vladimir | 6 | 3 | 2 | 20 : 9 | 21 | ||
2 | Dinamo Moscow II | 6 | 2 | 3 | 17 : 9 | 20 | ||
3 | FC Irkutsk 2020 | 5 | 3 | 4 | 12 : 15 | 18 | ||
4 | Chertanovo | 5 | 3 | 3 | 18 : 15 | 18 | ||
5 | Baltika-BFU Kaliningrad | 3 | 6 | 2 | 18 : 18 | 15 | ||
6 | Saturn Ramenskoye | 4 | 3 | 4 | 19 : 19 | 15 | ||
7 | Spartak Moscow II | 4 | 2 | 4 | 23 : 19 | 14 | ||
8 | FK Tver | 3 | 3 | 5 | 12 : 18 | 12 | ||
9 | FK Znamya Truda | 3 | 2 | 5 | 12 : 18 | 11 | ||
10 | Rodina-M | 3 | 2 | 5 | 18 : 18 | 11 | ||
11 | Zenit St Petersburg II | 2 | 4 | 4 | 11 : 12 | 10 | ||
12 | Dinamo St Petersburg | 3 | 1 | 7 | 21 : 24 | 10 | ||
13 | Dinamo Vologda | 2 | 3 | 6 | 10 : 17 | 9 | ||
14 | Luch Energiya | 2 | 2 | 6 | 7 : 14 | 8 | ||
15 | FC Yenisey Krasnoyarsk II | 1 | 0 | 8 | 6 : 26 | 3 | ||
16 | Zvezda St Petersburg | 0 | 1 | 9 | 3 : 24 | 1 |
Promotion | |
Relegation |