PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Spartak Moscow II | 10 | 4 | 0 | 32 : 8 | 34 | ||
2 | Dinamo Moscow II | 11 | 1 | 2 | 33 : 10 | 34 | ||
3 | Baltika-BFU Kaliningrad | 9 | 3 | 2 | 27 : 16 | 30 | ||
4 | Chertanovo | 8 | 3 | 3 | 27 : 17 | 27 | ||
5 | Zenit St Petersburg II | 7 | 3 | 4 | 23 : 16 | 24 | ||
6 | Saturn Ramenskoye | 6 | 4 | 4 | 23 : 18 | 22 | ||
7 | Rodina-M | 5 | 5 | 4 | 23 : 18 | 20 | ||
8 | Dinamo St Petersburg | 6 | 2 | 6 | 25 : 25 | 20 | ||
9 | Dinamo Vologda | 4 | 5 | 5 | 18 : 17 | 17 | ||
10 | FC Irkutsk 2020 | 4 | 5 | 5 | 14 : 24 | 17 | ||
11 | Torpedo Vladimir | 5 | 2 | 7 | 17 : 19 | 17 | ||
12 | FK Tver | 4 | 4 | 6 | 17 : 20 | 16 | ||
13 | FK Znamya Truda | 3 | 2 | 9 | 14 : 30 | 11 | ||
14 | Luch Energiya | 2 | 4 | 8 | 7 : 19 | 10 | ||
15 | Zvezda St Petersburg | 1 | 3 | 10 | 12 : 36 | 6 | ||
16 | FC Yenisey Krasnoyarsk II | 1 | 2 | 11 | 10 : 29 | 5 |
Promotion | |
Relegation |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baltika-BFU Kaliningrad | 7 | 0 | 1 | 15 : 6 | 21 | ||
2 | Spartak Moscow II | 6 | 2 | 0 | 19 : 4 | 20 | ||
3 | Zenit St Petersburg II | 5 | 2 | 1 | 16 : 10 | 17 | ||
4 | Dinamo Moscow II | 5 | 0 | 1 | 18 : 6 | 15 | ||
5 | Rodina-M | 4 | 3 | 1 | 15 : 7 | 15 | ||
6 | Dinamo Vologda | 4 | 2 | 1 | 13 : 6 | 14 | ||
7 | Dinamo St Petersburg | 4 | 1 | 1 | 13 : 7 | 13 | ||
8 | Saturn Ramenskoye | 3 | 1 | 1 | 6 : 2 | 10 | ||
9 | Chertanovo | 3 | 1 | 2 | 12 : 8 | 10 | ||
10 | FK Znamya Truda | 2 | 1 | 5 | 8 : 17 | 7 | ||
11 | Zvezda St Petersburg | 1 | 3 | 4 | 10 : 19 | 6 | ||
12 | FK Tver | 1 | 3 | 3 | 8 : 10 | 6 | ||
13 | Luch Energiya | 1 | 3 | 4 | 3 : 9 | 6 | ||
14 | FC Irkutsk 2020 | 1 | 2 | 1 | 6 : 9 | 5 | ||
15 | FC Yenisey Krasnoyarsk II | 1 | 2 | 6 | 8 : 15 | 5 | ||
16 | Torpedo Vladimir | 1 | 0 | 5 | 4 : 13 | 3 |
Promotion | |
Relegation |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dinamo Moscow II | 6 | 1 | 1 | 15 : 4 | 19 | ||
2 | Chertanovo | 5 | 2 | 1 | 15 : 9 | 17 | ||
3 | Torpedo Vladimir | 4 | 2 | 2 | 13 : 6 | 14 | ||
4 | Spartak Moscow II | 4 | 2 | 0 | 13 : 4 | 14 | ||
5 | Saturn Ramenskoye | 3 | 3 | 3 | 17 : 16 | 12 | ||
6 | FC Irkutsk 2020 | 3 | 3 | 4 | 8 : 15 | 12 | ||
7 | FK Tver | 3 | 1 | 3 | 9 : 10 | 10 | ||
8 | Baltika-BFU Kaliningrad | 2 | 3 | 1 | 12 : 10 | 9 | ||
9 | Zenit St Petersburg II | 2 | 1 | 3 | 7 : 6 | 7 | ||
10 | Dinamo St Petersburg | 2 | 1 | 5 | 12 : 18 | 7 | ||
11 | Rodina-M | 1 | 2 | 3 | 8 : 11 | 5 | ||
12 | FK Znamya Truda | 1 | 1 | 4 | 6 : 13 | 4 | ||
13 | Luch Energiya | 1 | 1 | 4 | 4 : 10 | 4 | ||
14 | Dinamo Vologda | 0 | 3 | 4 | 5 : 11 | 3 | ||
15 | FC Yenisey Krasnoyarsk II | 0 | 0 | 5 | 2 : 14 | 0 | ||
16 | Zvezda St Petersburg | 0 | 0 | 6 | 2 : 17 | 0 |
Promotion | |
Relegation |